top of page
KWADRAT NA WWW.png

 

Warsztat ubioru

DLA GRUSZEK

 

Warsztat ubioru i stylizacji DEDYKOWANY GRUSZKOM, które chcą rozwijać swój styl i świadomie bawić się zrównoważoną modą.

Gdańsk

Przyszłe warsztaty. Zapytaj o datę

 

Warsztat

KOBIETA I STYL

 

W kameralnej grupie będziemy pracować z kolorami i fasonami  odpowiednimi dla Twojej sylwetki. Nauczysz się systemu ubierania i łączenia kolorów tak, aby tworzyć ciekawe i odpowiednie stylizacje. Poznasz różne sposoby na podkreślanie kobiecości. Teoria zostanie przećwiczona w praktyce a praktyka sprawdzona w specjalnie przygotowanym przeze mnie autorskim zeszycie ćwiczeń, w którym każda z uczestniczek stworzy swój elementarz najlepszych dla siebie fasonów i sposobów noszenia.

Gdańsk

warsztat ubioru i koloru.png
_NID9488 kopia.jpg

 

Warsztat

KOBIETA DOJRZAŁA DO STYLU

 

Warsztat powstał z myślą o kobiecie 50+, która chce zadbać o siebie, uporządkować swoją szafę i zdefiniować  swój styl, tak aby wyglądać nowocześnie, kobieco, z klasą a przy tym czuć się wygodnie i atrakcyjnie.

Gdańsk

WARSZTAT

Pomaluj swoją wymarzoną chustę
i zabierz ją do swojej szafy

 

Na chwilę stań się artystką i stwórz unikatowy dodatek do swojej szafy pod okiem projektantki
i malarki Ewy Zwolińskiej oraz osobistej stylistki Milki Lewandowskiej.

 

Jedwabne obrazy do noszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy z nich jest osobną opowieścią o pięknie świata, w którym żyjesz,

o Twoich upodobaniach, o Tobie samej. Malowanie na jedwabiu to długotrwały proces wymagający czasu i cierpliwości. Wieloletnia praca oraz liczne eksperymenty pozwoliły mi wypracować własne techniki malarskie, dzięki którym i Ty możesz stworzyć coś pięknego i wyjątkowego.

_NID9745 kopia.png
bottom of page