top of page
baner linkedin (1).png

SZKOLENIE DLA STYLISTÓW MODY I KOLORYSTÓW

Szkolenie dla stylistów ubioru i kolorystów to profesjonalny kurs skupiający się na doskonaleniu umiejętności w dobieraniu stylizacji i kreowaniu  wizerunków dla klientów. Szkolenia zostały zaprojektowane tak aby przekazać najważniejsze narzędzia i  wiedzę na temat technik stylizacji,  analizy sylwetki i analizy kolorystycznej. Korzyścią z tego szkolenia jest zdobycie praktycznego doświadczenia pracy z klientem pod okiem doświadczonej stylistki osobistej, a także otwarcie drzwi do ekscytującej kariery jako profesjonalnego stylisty ubioru, gotowego prowadzić umiejętne rozmowy z klientami i zaspokajać ich potrzeby stylizacyjne i wizerunkowe. 

szkolenie analiza kolorystyczna (1).jpg

SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ W GDAŃSKU

3 etapope szkolenie z analizy kolorystycznej z certyfikatem przygotowujące do zawodu kolorysty i stylisty osobistego.  Sztuka ubioru zaczyna się od koloru i ja tej sztuki ciebie nauczę poprzez wiedzę teoretyczną oraz praktyczną którą zdobędziesz podczas pracy z prawdziwymi klientkami. 

IMG_20220626_135110 kopia (1).jpg

SZKOLENIE STYLIZACJI UBIORU 

To szkolenie podczas którego dowiesz się jak dopasowywać fasony do różnych sylwetek oraz jak tworzyc stylizacje na różne okazje i w różnych stylach. Poznasz zasady łączenia kolorów, wzorów i fasonów oraz dowiesz sę na czym polega łamanie zasad i tworzenie stylizacji modowych.

IMG_20230509_140635 kopia (1).jpg

SZKOLENIE STYLISTKA OSOBISTA 

Chcesz zostać osobistą stylistką i personal shopper? To kompleksowe szkolenie przygotuje Cię do zawodu osobistej stylistki od strony teoretycznej, praktycznej pracy z klientkami oraz biznesowej. 

Indywidualny program szkolenia i mentoringu stylizacyjnego

Masz głowę pełną pomysłów ale czujesz się zagubiona w świecie stylizacji i rozwijania biznesu. Potrzebujesz indywidualnie zaprojektowanego szkolenia pod Twoje potrzeby a także potrzebujesz sesji, które nakreślą Ci kierunek rozwoju i sposób komunikacji w social mediach.

IMG_20230721_182914 kopia (1).jpg
bottom of page