top of page
baner linkedin (1).png

SZKOLENIE DLA STYLISTÓW MODY I KOLORYSTÓW

Szkolenie dla stylistów ubioru i kolorystów to profesjonalny kurs skupiający się na doskonaleniu umiejętności w dobieraniu stylizacji i kreowaniu wizerunków dla klientów. Kurs stylizacji łączy w sobie teorię i praktykę. Szkolenia zostały zaprojektowane tak, aby przekazać najważniejsze narzędzia i wiedzę na temat technik stylizacji, analizy sylwetki i analizy kolorystycznej. Korzyścią z tego szkolenia jest zdobycie praktycznego doświadczenia pracy z klientem pod okiem doświadczonej stylistki osobistej, a także otwarcie drzwi do ekscytującej kariery jako profesjonalnego stylisty ubioru, gotowego prowadzić umiejętne rozmowy z klientami i zaspokajać ich potrzeby stylizacyjne i wizerunkowe. Oferowany kurs stylizacji ubioru prowadzony jest zawsze w sposób przejrzysty i merytoryczny. Co najważniejsze — ten kurs stylizacji ubioru pozwoli Ci na rozpoczęcie własnej drogi zawodowej. Podczas szkolenia dowiesz się jak samodzielnie pozyskiwać klientów i klientki i jak budować własną renomę. Kurs stylisty mody to praktycznie przygotowana wiedza, by przekazać kursantowi know-how, tak by mógł sam kreować markę własną, nawet w Gdańsku czy innych dużych miastach Polski, gdzie panuje wysoka konkurencja. Szkolenie stylizacji podzielone jest tematycznie na kilka etapów.

szkolenie analiza kolorystyczna (1).jpg

SZKOLENIE Z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ W GDAŃSKU

3-etapowe szkolenie z analizy kolorystycznej z certyfikatem przygotowujące do zawodu kolorysty i stylisty osobistego. Sztuka ubioru zaczyna się od koloru i ja tej sztuki ciebie nauczę poprzez wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, którą zdobędziesz podczas pracy z prawdziwymi klientkami.

IMG_20220626_135110 kopia (1).jpg

SZKOLENIE STYLIZACJI UBIORU 

To szkolenie, podczas którego dowiesz się jak dopasowywać fasony do różnych sylwetek oraz jak tworzyć stylizacje na różne okazje i w różnych stylach. Poznasz zasady łączenia kolorów, wzorów i fasonów oraz dowiesz się, na czym polega łamanie zasad i tworzenie stylizacji modowych. Kurs stylizacji ubioru pod okiem stylistki wprowadzi Cię w arkana sztuki projektowej.

IMG_20230509_140635 kopia (1).jpg

SZKOLENIE STYLISTKA OSOBISTA 

Chcesz zostać osobistą stylistką i personal shopper? To kompleksowe szkolenie przygotuje Cię do zawodu osobistej stylistki od strony teoretycznej, praktycznej pracy z klientkami oraz biznesowej. Kurs dla stylistów to oferta dla fascynatów mody, którzy pragną zarażać tą pasją innych. Pokażę Ci jak budować doskonałe relacje z klientem.

Indywidualny program szkolenia i mentoringu stylizacyjnego w Gdańsku

Masz głowę pełną pomysłów, ale czujesz się zagubiona w świecie stylizacji i rozwijania biznesu? Potrzebujesz indywidualnie zaprojektowanego szkolenia pod Twoje potrzeby, a także sesji, które nakreślą Ci kierunek rozwoju i sposób komunikacji w social mediach? Oferowany przeze mnie kurs stylisty mody da Ci pełne wsparcie w zakresie rozpoczęcia własnej działalności, od wiedzy teoretycznej, poprzez praktyczne know-how, aż po narzędzia służące promocji marki własnej w mediach społecznościowych. Kurs stylisty to program dla wszystkich wielbicieli mody, którzy chcieliby zacząć żyć swoją pasją i pozyskiwać z niej stały dochód. Szkolenie dla stylistów to także propozycja dla osób z branży modowej, którzy pragną rozwinąć swoje skrzydła i poszerzyć wiedzę. Mój kurs stylizacji jest ukierunkowany na odkrycie potencjału i rozwój wszystkich kursantów, dlatego cechuje go indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zapisz się na szkolenia dla stylistów w MILKA STUDIO w Gdańsku.

IMG_20230721_182914 kopia (1).jpg
bottom of page