top of page

Specjalistka ubioru dla mężczyzn

9.png

1. Indywidualne lekcje koloru i stylu
dla mężczyzn

w Pracowni Wizerunku i Stylizacji w Gdańsku

Rozpocznij proces zmiany i zacznij świadomie się ubierać, zdobywając wiedzę podczas indywidualnej lekcji koloru, ubioru lub stylu w pracowni wizerunku i stylizacji MILKA STUDIO w Gdańsku. Jedną z podstawowych usług jest kreowanie wizerunku mężczyzny w oparciu o najnowsze trendy w modzie. Milka, jako personal shopper zaprasza na wspólne zakupy na terenie Trójmiasta, gdzie razem z klientem stworzy kreacje na specjalne okazje czy zestawy na co dzień. Jej rolą jest nie tylko pomoc w zakupach dla panów, ale budowanie męskiego wizerunku w szerokim zakresie. Poprzez dobór fasonu, dodatków i akcesoriów pomaga mężczyznom stworzyć unikatowy wygląd dodający pewności siebie. Milka, jako męski stylista naucza, w jaki sposób eksperymentować z modą, tworzyć ciekawe stylizacje i miksować różne elementy ubioru. Pragniesz zrobić dobre pierwsze wrażenie? Budowanie męskiego wizerunku to sposób na autoprezentację i tworzenie marki własnej.

2. Usługi stylizacji kompleksowej dla mężczyzn

MILKA LEWANDOWSKA

Specjalistka od ubioru dla kobiet i mężczyzn z Gdańska

Milka Lewandowska to doświadczona osobista stylistka, kreatorka wizerunku, trenerka stylizacji oraz specjalistka w dziedzinie kolorystyki. Posiada wykształcenie z zakresu psychologii wizerunku uzyskane na SWPS oraz projektowania ubioru na ViAmoda Szkoła Wyższa w Warszawie.

Z pasją pomaga mężczyznom rozwijać ich własny styl i budować profesjonalny wizerunek.
Wie, czego wymaga męska stylizacja, by zrobić wrażenie, niezależnie od tego czy będzie
to casualowy ubiór czy kreacja wieczorowa. Jej wiedza teoretyczna oraz praktyczne
doświadczenie umożliwiają dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów.

​Jako osobista stylistka, Milka skupia się na pracy z mężczyznami, którzy pragną prezentować się profesjonalnie, nowocześnie i adekwatnie do różnych sytuacji. Rozumie, że odpowiednio dopasowany wizerunek odzwierciedla pewność siebie i pozytywnie wpływa na relacje z otoczeniem. Jej pomoc w zakupach dla mężczyzn i kobiet pozwala wyzwolić potencjał do dalszego eksperymentowania z modą. Usługi realizuje w Gdańsku, czy na terenie całego Trójmiasta.
 

Z precyzją dobiera odpowiednie kolory, style ubrań oraz dodatki, które harmonizują z osobowością, celami życiowymi i stylem życia jej klientów. Jej umiejętność równoważenia klasycznej elegancji z nowoczesnymi trendami przyczynia się do budowania trwałych i stylowych wizerunków. Oferuje między innymi pomoc w zakupach dla mężczyzn polegającą nie tylko na doborze różnych elementów outfitu, ale także na pozostawieniu szerokiego pola do dalszych poszukiwań i inspiracji. Kreowanie męskiego wizerunku nie przebiega według schematu, to pomoc i doradztwo nastawione na oczekiwania czy potrzeby każdego klienta. W Gdańsku jest tak wielu mężczyzn o różnych charakterach i temperamentach. Daj się poznać, umów się na spotkanie!

Milka Lewandowska nie tylko doradza w kwestiach garderoby, ale także wspiera swoich klientów, by zdobyli niezależność w podejmowaniu trafnych decyzji w zakresie stylizacji. Poprzez indywidualne konsultacje i praktyczne wskazówki, pomaga mężczyznom dopracować garderobę, wypracować spójny styl oraz wykreować silną i autentyczną markę osobistą.


Jej zaangażowanie w zawód oraz nieustanna dbałość o zadowolenie klientów sprawia, że usługi wykonywane są na wysokim poziomie i dają dużo satysfakcji obu stronom. Dzięki Milce klienci odkrywają swój potencjał stylowy, rozpoczynając przy tym niezwykłą podróż odkrywania siebie i osobistej przemiany, która wykracza daleko poza wygląd zewnętrzny. Kompleksowy zakres jej usług to męska stylizacja, biznesowa, metamorfozy kobiece. Warto sprawdzić osobiście, ile korzyści może wyniknąć ze zmiany wizerunku.

1H0A0980.jpg
bottom of page