top of page

Odkryj swoją indywidualną kolorystykę i zyskaj pewność, kupując ubrania, które najlepiej podkreślają Twój wygląd. Analiza kolorystyczna dla mężczyzn pomoże Ci tworzyć efektowne, spójne zestawy na różne okazje – do pracy, na co dzień i na randki. Poznaj tajniki budowania profesjonalnego wizerunku dzięki odpowiednio dobranym kolorom, które dodadzą nowoczesności Twoim stylizacjom. Bądź nowoczesnym mężczyzną, wyrażającym swój indywidualny styl, i zadbaj o to, aby zawsze robić doskonałe wrażenie w każdej ważnej sytuacji. Dzięki analizie kolorystycznej, dowiesz się, jak kolor może być Twoim sprzymierzeńcem w budowaniu pozytywnego wizerunku.

kolor i styl

Dla kogo jest ta lekcja?

Ta lekcja skierowana jest do wszystkich mężczyzn, którzy pragną przenieść swój styl ubierania na wyższy poziom, poczuć się pewniej w swoim wyglądzie i podejść do zakupów w sposób świadomy i zaplanowany.  Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy planują swoją garderobę o odpowiednie kolory lub wyeliminować te, które nie pasują do ich wyglądu.

Nie ważne, czy Twoja szafa wypełniona jest tylko kilkoma podstawowymi kolorami, czy może posiadasz całą paletę barw - ta lekcja pomoże Ci określić, które kolory  pasują do Twojej urody, wieku i zajmowanego stanowiska.

 

Dodatkowo, wprowadzenie tych właściwych kolorów do Twojej garderoby przyniesie nową energię i dynamikę Twojemu życiu i twoim stylizacjom. Rozwiejesz watpliwości co do koloru butów, paska, krawata, marynarek czy koszul.

Umów się na analizę kolorystyczną lub lekcję stylu jeśli chcesz aby ubrania były Twoją mocną stroną i  odzwierciedlały Twoją tożsamość i pewność siebie.  Bądź gotowy do świadomego podejścia do mody i profesjonalnego wyglądu, które są ogromnym wsparciem w realizacji życiowych i biznesowych celów.

Korzyści z analizy kolorystycznej 

  1. Świadomość w czym dobrze wyglądasz

  2. Łatwość w tworzeniu zestawów

  3. Oszczędność czasu, który poświęcasz na wybór ubrań

  4. Większa pewność siebie w noszeniu i łączeniu kolorów

  5. Oszczędność pieniędzy poprzez zminimalizowanie nieudanych zakupów

  6. Większa skłonność do zainwestowania w dobrej jakości ubrania dzięki świadomości co Ci pasuje

  7. Wszystko co masz w szafie może się ze sobą łączyć

analia kolorysyczna
IMG_20230121_120626 kopia.jpg

1. Analiza kolorystyczna dla mężczyzn w Gdańsku


Dowiedz się, jakie kolory Ci pasują, jak je łączyć z innymi kolorami oraz które kolory będą odpowiednie do okazji, wieku i stanowiska.

W ramach spotkania:

Otrzymasz przewodnik po kolorach i sposobach ich łączenia w postaci Style Book PDF oraz wydrukowane paletki z kolorami które możesz nosić w portfelu. 

Cena indywidualna  549 zł 

 

 

Analiza Kolorystyczna dla mężczyzn online

Jeśli nie mieszkasz w trójmieście to zapraszam Cię na analizę kolorystyczną dla mężczyzn online. Stworzyłam autorski system pracy, który pozwala mi precyzyjnie dobrać kolory do męskiej urody.

 

Dodatkowo jako absolwentka dwóch kierunków: psychologii wizerunku oraz fotografii potrafię wyrównać balans bieli nadesłanych zdjęć oraz omówić kolory pod kątek ich psychologii  i wykorzystania w świecie zawodowym. 

W ramach spotkania spotykamy się online na 30min aby omówić przygotowany dla Ciebie Style book oraz odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania związane z doborem kolorów. 

 

 


 

549 zł

IG FEED GLOWNY kopia.png
bottom of page