top of page
IMG_202220103_100838 (2) kopia.jpg

Tobie, Twojemu zespołowi
i Twojej firmie też pomogę

Poprowadzę warsztat lub szkolenie dla Twojego zespołu z zasad stylizacji, budowania
dobrego wizerunku oraz zasad dress code.


Zaopiekuję się Twoim wizerunkiem na spotkaniach biznesowych

Pomagam przedsiębiorcom zbudować spójną wizualnie markę osobistą oraz tworzę plany ubraniowe dla osób chcących pokazać się z jak najlepszej strony.

Odpowiednio dobrany ubiór i kolor buduje pewność siebie oraz wpływa na budowanie zaufania i relacji w życiu i biznesie.

1H0A0980.jpg

Warsztaty i szkolenia

stacjonarnie w Gdańsku i online

Prowadzę warsztaty, szkolenia, programy oraz indywidualne konsultacje dla pracowników, kadry managerskiej oraz członków zarządu w celu rozwijania świadomości tego, jak ubiór i  kolor wspierają nas w życiu, w biznesie oraz w budowaniu motywacji do działania i osiągania satysfakcji z pracy i własnego rozwoju.

Warsztaty grupowe z wizerunku podnoszą pewność siebie w pracowników, co z kolei wpływa na polepszenie ich efektywności. Już dziś zbuduj razem z

MILKA STUDIO renomę swojej firmy. Zamów
szkolenie na terenie Trójmiasta.


Omawiam takie zagadnienia jak:

- dress code
-psychologia koloru
- wizerunek w pracy
- wizerunek kobiety z klasą
- ubiór a sylwetka
- ubiór a okoliczności
- kolor a profesjonalizm

- budowanie zaufania kolorem

- kolor w biznesie

- ubiór a relacje z klientem

- wizerunek online a sprzedaż

 

Indywidualne konsultacje wizerunkowe dla firm z Gdańska

Indywidualne spotkanie wizerunkowo-stylistyczne, podczas którego pracownik może skonsultować swój obecny wizerunek w pracy oraz dowiedzieć się, co do niego pasuje pod względem fasonu, koloru oraz osobistego stylu i jego odpowiedniości odnośnie do zajmowanego stanowiska w firmie.

 

Warsztat kreowania wizerunku pozwala budować pewność siebie, co ma znaczenie w pracy, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Poprowadzę także specjalny kurs taki jak szkolenie wizerunkowe dla menedżerów pozwalający wykreować postawę lidera, osoby cieszącej się autorytetem i szacunkiem wśród współpracowników. Szkolenie budowanie wizerunku menedżera motywuje liderów do rozwoju własnego świadomego stylu, który finalnie przełoży się na stosunki w pracy. Po indywidualną ofertę zapraszam osoby z Gdańska i okolic!

Dzień kobiet w Wyborowa.jpg

Stylistka i kolorystka
na evencie firmowym


Stanowisko stylistyczne na firmowym wydarzeniu, wyjeździe integracyjnym czy imprezie pracowniczej

przeglad szafy

Jestem trenerem języka ubioru i koloru, osobistą stylistką po psychologii wizerunku profesjonalnego i publicznego na SWPS oraz po studiach z projektowania ubioru na Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie.
Pięć lat mieszkałam w USA, gdzie skończyłam fotografię w Nova College i gdzie obcowałam w wymieszanej kulturze świata i sztuki. Robię to co kocham. Kocham ubierać i nauczać. Wiem, jak trudno jest odnaleźć swój styl i wiem, jak bardzo dopasowany ubiór i jego kolor pomaga nam w życiu zawodowym
i prywatnym, ponieważ wpływa na budowanie naszego wizerunku. Dobry i spójny wizerunek służy przede wszystkim jako narzędzie do osiągania zamierzonych celów. Bez dobrej prezencji jest po prostu trudniej, pytanie więc, czy masz na to czas?

IMG_202203103_133042 kopia_edited.jpg
bottom of page