IMG_202220103_100838 (2) kopia.jpg

Tobie, Twojemu zespołowi
i Twojej firmie też pomogę

Poprowadzę warsztat lub szkolenie dla Twojego zespołu z zasad stylizacji, budowania dobrego wizerunku oraz  zasad dress code

Zaopiekuję się Twoim wizerunkiem na spotkaniach służbowych. Obecnie dbam o szafy kilku członków zarządu oraz ich wizerunek na spotkaniach biznesowych.

Pomagam przedsiębiorcom zbudować spójną wizualnie markę osobistą oraz tworzę plany ubraniowe dla osób chcących pokazać się z jak najlepszej strony.

Odpowiednio dobrany ubiór i kolor buduje pewność siebie oraz wpływa na budowanie zaufania i relacji w życiu i biznesie.

1H0A0980.jpg

Warsztaty i szkolenia

stacjonarnie i online

Prowadzę warsztaty, szkolenia, programy oraz indywidualne konsultacje dla pracowników, kadry managerskiej oraz członków zarządu w celu rozwijania świadomości tego jak ubiór i  kolor wspierają nas w życiu, w biznesie oraz w budowaniu motywacji do działania i osiągania satysfakcji z pracy i władnego rozwoju.

Omawiam takie zagadnienia jak:

- dress code
-psychologia koloru
- wizerunek w pracy
- wizerunek kobiety z klasa
- ubiór a sylwetka
- ubiór a okoliczności
- kolor a profesjonalizm

- budowanie zaufania kolorem

- kolor w biznesie

- ubiór a relacje z klientem

- wizerunek online a sprzedaż

Indywidualne  konsultacje  wizerunkowe

 

Indywidualne spotkanie wizerunkowo stylistyczne, podczas którego pracownik może skonsultować swój obecny wizerunek w pracy oraz dowiedzieć się co do niego pasuje pod względem fasonu, koloru oraz osobistego stylu
i jego odpowiedniości odnośnie do zajmowanego stanowiska w firmie.

Dzień kobiet w Wyborowa.jpg

Stylistka i kolorystka
na evencie firmowym


Stanowisko stylistyczne na firmowym wydarzeniu, wyjeździe integracyjnym czy imprezie pracowniczej

 

Jestem trenerem języka ubioru i koloru, osobistą stylistką po psychologii wizerunku profesjonalnego i publicznego na SWPS oraz po studiach z projektowania ubioru na Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie.
Pięć lat mieszkałam w USA, gdzie skończyłam fotografię w Nova College i gdzie obcowałam w wymieszanej kulturze świata i sztuki. Robię to co kocham. Kocham ubierać i nauczać. Wiem, jak trudno jest odnaleźć swój styl i wiem jak bardzo, dopasowany ubiór i jego kolor, pomaga nam w życiu zawodowym
i prywatnym, ponieważ wpływa na budowanie naszego wizerunku. Dobry i spójny wizerunek służy przede wszystkim jako narzędzie do osiągania zamierzonych celi. Bez dobrej prezencji jest po prostu trudniej, pytanie więc, czy masz na to czas?

IMG_202203103_133042 kopia_edited.jpg