top of page
Projekt bez nazwy (2) (1).png

DLA KOGO JEST SESJA WIZERUNKOWA?

Sesja wizerunkowa to kluczowy krok w budowaniu pozytywnego wizerunku osobistego, wizerunku eksperta, profesjonalnej marki osobistej, wizerunku lidera, wizerunku menedżera, nowoczesnego wizerunku firmy, zespołu i stowarzyszenia. Język ubioru i koloru pozwalają Ci przyciągnąć uwagę, wyrazić swoją tożsamość i wartości, a także budować zaufanie, które jest fundamentem udanych relacji z klientami i nie tylko. Pamiętaj, że bez zaufania nie ma sprzedaży, dlatego warto zainwestować w odpowiednią sesję wizerunkową, aby zyskać przewagę nad konkurencją i odnieść sukces w biznesie. Doskonały portret biznesowy oddaje jednocześnie profesjonalizm, jak i naturalność danej osoby. Odpowiednia stylizacja pozwala zbudować doskonałe samopoczucie, tak cenne w aspekcie pozowania przed obiektywem.


PORTRET BIZNESOWY — PIERWSZY KROK DO ROZWOJU KARIERY W GDAŃSKU

Pamiętaj, że ludzie decydują o swoim nastawieniu do Ciebie i Twojej firmy nie tylko na podstawie tego, co mówisz, ale także na podstawie tego, jak się prezentujesz. Dobrze dobrany strój, odpowiednie kolory i profesjonalne zdjęcie mogą zwiększyć Twoją wiarygodność i pewność klientów, że współpraca z Tobą to trafna decyzja. ​Język koloru odgrywa tu kluczową rolę. Na przykład, stonowane i eleganckie barwy mogą podkreślić profesjonalizm, zaufanie i powagę, podczas gdy jasne i energetyczne kolory mogą budować pozytywne emocje i zwracać uwagę. Dlatego warto zadbać o spójność kolorystyczną w swoich materiałach i profilach na mediach społecznościowych. Wszystkie te elementy razem stanowią siłę Twojego wizerunku, a efektowna sesja wizerunkowa pozwoli Ci zaistnieć wśród klientów.

SESJA BIZNESOWA BEZ TREMY I SKRĘPOWANIA

Dlaczego inwestycja w odpowiednie ubranie, makijaż, oświetlenie i fotografie nie jest wydatkiem, ale lokatą w przyszłość Twojej kariery lub firmy? Portret biznesowy ma na celu oddanie ekspresji osobowości. Siła spojrzenia i przemawiający za nią temperament ma na celu ukazać Cię jako potencjalnego partnera biznesowego, z którym korzystnie wejść we współpracę. Studio w Gdańsku jest zaprojektowane komfortowo, aby zapewnić klientowi maksimum swobody. Sesja wizerunkowa dla pracowników firm z Gdańska i nie tylko, to jedna z moich specjalizacji. Dzięki praktycznym wskazówkom stylistycznym zadbam o to, by model poczuł się podczas sesji naturalnie, a efekt był widoczny na fotografiach.

SESJA WIZERUNKOWA I JEJ RODZAJE — OFERTA DLA FIRM Z GDAŃSKA I NIE TYLKO

Profesjonalna sesja biznesowa,  ma na celu stworzenie wysokiej jakości fotografii, które będą reprezentować Twoją osobę w kontekście biznesowym. Sesja ma na celu stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek, który przyciąga uwagę odpowiednich klientów, współpracowników lub pracodawców. Umożliwia ona pokazanie Twojej autentycznej osobowości, zaangażowania i profesjonalizmu, co buduje zaufanie i pozytywne pierwsze wrażenie. Sesja biznesowa pozwala tworzyć renomę marki firmowej lub własnej, ma znaczenie w kwestii budowania wiarygodności firmy, szczególnie pod względem komunikacji zewnętrznej, na przykład w mediach społecznościowych.

IMG_0861.jpg
1H0A1927.jpg

Naturalna lekka sesja life style/wizerunkowa  to sesja, która ma na celu uwiecznienie autentycznych i spontanicznych chwil z codziennego życia prywatnego, ale też i zawodowego. W koncepcji tej sesji uwzględnia się naturalność i delikatną spontaniczność. Sesja wizerunkowa skupia się na pasjach, zdolnościach i zamiłowaniach. Rzuca nowe spojrzenie na daną osobę, która do tej pory była znana z innej działalności. To sesja idealna na social media, zdjęcia profilowe jak i stronę internetową do zakładki „o mnie” lub w branżach, w których nie wymaga się sztywnego biznesowego wizerunku.

Kobieca sesja stylizowana to niezapomniana chwila, w której stajemy przed obiektywem, aby opowiedzieć fragment swojej historii. Specjaliści dopracowują każdy detal, aby tego dnia czuć się wyjątkowo, poczuć siłę, poczuć się pięknie i spojrzeć na siebie z podziwem. Stylizowana sesja fotograficzna to wyjątkowy rodzaj sesji, w której każdy detal jest starannie zaplanowany i dopracowany, aby uzyskać konkretny efekt wizualny. Jest to swoisty „projekt fotograficzny", gdzie kreatywność i estetyka są kluczowymi elementami. Sesja kobieca uwiecznia efekty metamorfozy, to doskonała propozycja dla pań, które pragną odmiany, ujrzenia się w nowej perspektywie. W takiej sesji fotograf dokładnie dobiera ubiór, makijaż, rekwizyty, tło oraz oświetlenie, aby stworzyć zamierzony styl i atmosferę. Taka sesja fotograficzna daje możliwość stworzenia unikalnych i artystycznych zdjęć, które wyrażają charakter i indywidualność zarówno modela, jak i samego fotografa. To doskonała opcja dla osób poszukujących wyjątkowych, niepowtarzalnych fotografii, które przyciągają uwagę i pozostają na długo w pamięci. Sesja kobieca ma na celu wydobycie naturalnej siły i uroku, które drzemią w każdej z pań. Poszukujesz czasu dla siebie, pozwalającego wziąć oddech? Sesja kobieca to także moment relaksu, chwila przerwy od pędzącego tempa codzienności. Dzięki stylizacjom i dodatkom można stworzyć niepowtarzalne i oryginalne portrety.

1H0A1773.jpg

SESJA ZDJĘCIOWA TO TEAM WORK — ZAWSZE!

Sesja zdjęciowa to team work – zawsze! Fotograf jest odpowiedzialny za uchwycenie chwili, zadbanie o odpowiednią kompozycję, wyłapanie odpowiednich spojrzeń oraz zadbanie o komfort i luz osoby fotografowanej. Rola stylistki jest niezwykle istotna w tworzeniu całościowego wrażenia. To ona dba o kompozycję wizualną oraz spójność w dopasowaniu ubrania, fryzury i makijażu tak, aby wszystko harmonizowało z urodą, sylwetką i osobowością fotografowanej osoby, a także z koncepcją sesji czy strategią wizerunkową. Każdy detal ma znaczenie i to właśnie stylistka czuwa nad tym, aby wszystko było odpowiednio ulokowane, żeby ubranie nie psuło całościowej kompozycji i żeby stworzyć spójny wizerunek. Współpraca między fotografem a stylistką jest kluczowa, ponieważ wzajemnie się uzupełniają i dzięki temu powstają wyjątkowe fotografie. Współpracuję z najlepszymi specjalistami z Gdańska i nie tylko, tworząc zgraną drużynę, gotową poprowadzić uczestnika sesji jak najlepiej przez to zadanie.

Screen Shot 2020-02-05 at 1.31.12 PM.png

ILE KOSZTUJE SESJA ZDJĘCIOWA WIZERUNKOWA?

Na koszt profesjonalnej sesji zdjęciowej składa się etap przygotowania, etap realizacji i etap postprodukcji. Każdy z etapów dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb oraz koncepcji i strategii wizerunkowej. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdego z etapów, wskazówki, co musisz wziąć pod uwagę oraz przedziały cenowe. Szczegółowa oferta przedstawiona zostanie po wstępnej rozmowie.

74386699_968653433504530_8774951569679450112_n.jpg

Przygotowanie stylizacji

przygotowanie stylizacji od 500-2500zł

stylistka na sesji 250zł h

IG FEED GLOWNY_edited.jpg

Fotografia

od 650zł - 2500zł

dodatkowe zdjęcie od 60zł

IMG_0677.jpg

Dodatkowe koszta

makijaż męski 150zł

makijaż damski 250zł

uczesanie 250zł

Przykładowe realizacje

1H0A1563.jpg

Sesja wizerunkowa

1H0A1779.jpg

Basia 

Sesja stylizowana

TODD150_edited.jpg

Todd

Sesja wizerunkowa

1H0A2202.jpg

Arleta

Sesja stylizowana

Karolin

KAROLINA

sesja wizerunkowa

Karolina, manager w hotelu w Marriot. Mądra i piękna kobieta, żona i mama, która bardzo sprawnie rozwija się również w branży beauty. Naszym zadaniem było stworzyć wizerunek, który oddałaby jakość sprzedawanych produktów i nawiązywał do branży.

Zaplanowałyśmy delikatny, świeży makijaż połączony z ubraniami w jasnych kolorach wykonanych z  delikatnych tkaninach o kwiatowych wzorach. Chciałyśmy uzyskać efekt kobiety silnej i wrażliwej. Kobiety, dla której dbanie o siebie i dbanie o innych jest na pierwszym miejscu i warte jest najlepszej jakości.

Sesja odbyła się w studio Berezyńska 26 lok 5 na Saskiej Kępie, w pomieszczeniu wypełnionym naturalnym światłem, z którym Patrycja Wojtas uwielbia pracować.

IMG_0679.jpg
DFFBB514-65CC-4534-8478-B0A747055160.jpe
IMG_0674.jpg

Zdjęcia by Patrycja Wojtas 
 

1H0A1563.jpg
1H0A1563.jpg
1H0A1990.jpg
1H0A1990.jpg
1H0A1927.jpg

Zdjęcia by Milka Lewandowska
 

IMG_0861.jpg
TODD150_edited.jpg

TODD ZAPATA
 

Todd, amerykański naukowiec, który pracował nad opatentowaniem produkcji nanodiamentów, poprosił o luźną sesję wizerunkową, na której nie straci swojej kreatywnej i otwartej na ryzyko strony osobowości. Na co dzień większość czasu spędza w laboratorium w dżinsach i T-shircie, uwielbia podróżować, śpiewać i tańczyć. Sztywna sesja biznesowa z krawatem i zapiętym kołnierzem w koszuli nie stanowiła tutaj opcji. Todd kilkukrotnie podkreślał, że chodzi własnymi drogami i chce, aby zdjęcia oddały jego charakter i sposób bycia, ale jednocześnie wpasowały się w środowisko biznesowe. "Can you just add a little bit of proffesionalism to my everyday look?"

TODD150_edited.jpg
Todd

SESJE STYLIZOWANE

Arleta
1H0A2215.jpg
IMG_9706.jpeg
AA615623-8553-4CCE-BD56-26A219C59328.jpe
IMG_0921.jpg

Makijaż wykonała Justyna Lipa

ARLETA

STYLIZACJA JESIENNA

Arleta, kobieta wrażliwa, otwarta na świat  z ciągłą potrzebą wewnętrznego rozwoju. Lubi próbować nowych rzeczy i szuka w życiu tego, co sprawi jej przyjemność. 

Na co dzień Arleta ubiera się  sportowo i wygodnie  podkreślając urodę delikatnym makijażem . Skąd więc tak czerwone usta?  Zdecydowałyśmy się na taki mocny akcent, poniewaz idealnie podkreśla on urodę Arlety ale też tą przebojową stronę  jej charakteru,  ponieważ  wrażliwa na otoczenie Arleta potrafi skoczyć ze spadochronem czy sięgnąć po mikrofon i zaśpiewać w tak otwartej przestrzeni, jaką są social media.

Ubiór Arlety  tego dnia  był udaną dla niej niespodzianką. “ Tak, dokładnie w takiej sukience chciałabym wystąpić,  ona  jest w moim stylu, serio” - powiedziała. Nie każdemu pasują mocne, czerwone usta, ale Arleta unosi je hipnotyzująco. 

Stylizacje dobierane były i do urody i do osobowości  ale też  w taki sposób aby można je było ze sobą  łączyć  tworząc różne zestawy.

Nasza metamorfoza i zmiana wizerunku online zawsze jest przeprowadzana dla danej osoby, nigdy nie trzymamy się schematów.

Zdjęcia wykonała Patrycja z Piżmak Studio oraz ja Milka uzupełniłam sesję o kilka zdjęć propozycjami zestawów. Makijaż wykonała Justyna Lipa.

Sesja by Patrycja Wojtas piżmak studio

4 najpiękniejsze ujęcia

1H0A2228.jpg
1H0A2208.jpg
1H0A2202.jpg
1H0A2191.jpg


Zdjęcia wykonała Milka Lewandowska

IMG_0883.jpg
arleta.jpg
Basia przed.jpg
75435884_1208641729325462_88504960372116
IMG_0920.jpg
Basia

BASIA

STYLIZACJA BOHO

Basia już od dłuższego czasu chodzi na sportowo. Czarny dres, biała puchowa kurtka oraz białe adidasy Moschino to zestaw, w którym czuje się dobrze, ponieważ najlepiej pasuje do jej obecnego stylu życia.


Któregoś dnia Basia powiedziała - „Chciałabym, żebyś mnie ubrała, bo zawiesiłam się na tych dresach. Chcę zobaczyć siebie w innej odsłonie. Nie mam żadnych wymogów ani ograniczeń, chcę zobaczyć, jak ty mnie postrzegasz.”

Sytuacja wspaniała, ponieważ dla mnie Basia ma idealną urodę do stylu boho i sesja zdjęciowa to czas, aby pobawić się w styl, nie narzucając go nikomu. To pokazanie nowego schematu, innej odsłony i opowiedzenie trochę innej historii a może tej samej od innej strony. To taka trochę zabawa, w co by było, gdyby.... i wyobraź sobie, że........


Bywa, że takie sesje są trochę terapeutyczne. Nie w tym przypadku, ale wyobraź sobie, że tego jednego dnia ktoś cię maluje, czesze i ubiera, a potem stawia przed obiektywem i wydobywa z ciebie czyste piękno. Chyba nie da się nie czuć cudownie i wyjątkowo.

Zdjęcia by Patrycja Wojtas piżmak studio

Patrycja każdym zdjęciem opowiada historię. Jej portrety mają w sobie nutę ciepła i emocji. Specjalizując się w naturalnej fotografii rodzinnej, wyrobiła sobie umiejętność przekładania własnej wrażliwości widzenia na zdjęcia, dzięki temu w wyjątkowy sposób potrafi uchwycić moment i dostrzec najmniejszy detal chwili.

1H0A1779.jpg
1H0A1754.jpg
1H0A1729.jpg
1H0A2276.jpg

Zdjęcia by Katarzyna Wieder paproch studio

Katarzyna ma wieloletnie doświadczenie fotograficzne zwłaszcza ze światłem studyjnym. Jej fotografie sprawiają wrażenie, że stoisz tuż obok fotografowanej osoby nierzadko, będąc zahipnotyzowanym. Jakość zdjęć i sprecyzowany styl sprawdzi się idealnie w fotografii komercyjnej, do zbudowania wizerunku na stronie i w magazynach.

20191111_139_C-Edit_m.jpg
20191111_318_C-Edit_m-2.jpg
20191111_090_C-Edit_m.jpg
20191111_347_C-Edit_m.jpg

PO DRUGIEJ STRONIE OBIEKTYWU

Zrzut ekranu 2023-01-3 o 14.47.05 kopia.png

Patrycja Wojtas

Fotograf Piżmak Studio

Zrzut ekranu 2023-01-3 o 14.47.40 kopia.png

Katarzyna Wieder

Fotograf Paproch Studio

Zrzut ekranu 2023-01-3 o 14.48.04 kopia.png

Justyna Lipa

Make Up Artist

logo_bandwhiteJA.png

Milka Lewandowska

Profesjonalna Osobista Stylistka

bottom of page