top of page
_NID9398.jpg
szkolenie analiza kolorystyczna (1).jpg

Szkolenie z analizy kolorystycznej z certyfikatem

Zdobądź jeden z najbardziej satysfakcjonujących,  przyjemnych i przyszłościowych zawodów, poszerz swoją wiedzę z zakresu kolorystyki i stylizacji i zacznij zarabiać pomagając innym wyglądać i czuć się pięknie.

Jak możesz wykorzystać tę wiedzę
w rozwoju swojej kariery?

Nie bez powodu napisałam, że jest to przyszłościowy zawód. Nasz wizerunek w mediach społecznościowych, nasza marka osobista online i offline będzie miała coraz większe znaczenie, a co za tym idzie, zwiększy się zapotrzebowanie na osoby, które potrafią zadbać o wizualną stronę biznesu i osobistej prezencji. Wiedzę z doboru i łączenia kolorów możesz wykorzystać w takich zawodach i branżach jak: kreator wizerunku, stylistka, wizażystka, specjalista personal branding, specjalista social media, specjalista od planowania feedu na Instagramie, specjalista od tworzenia grafik w Canvie, praca przy sesjach wizerunkowych, stylizowanych, biznesowych, UX designer, tworzenie kreatywnych reklam, grafik, materiałów wideo, roli.

 

Jestem Milka Lewandowska, zajmuję się stylizacją i ubiorem od 8 lat, a od 4 lat prowadzę własną firmę. W miarę rozwijania się jako stylistka, kształciłam się również jako projektantka mody, fotografka, a także uzupełniłam swoją edukację w zakresie psychologii wizerunku profesjonalnego na SWPS. To moja pasja, moje życie, moje przeznaczenie i moja misja.
 

Według mnie sztuka ubioru zaczyna się od koloru a analiza kolorystyczna to nie tylko ustalanie typu kolorystycznego, ale także wybieranie najlepszych kolorów z danej palety, dostosowywanie ich do wieczornych stylizacji i różnych odcieni opalonej skóry. Wyszukuję, które kolory można pożyczyć z innych palet. Każdy z nas jest inny, czasami tylko w minimalnym stopniu.

Zanim rozpoczęłam przygodę z wizerunkiem, byłam trenerką procesów wewnętrznych, więc nauczanie mam we krwi. Teraz codziennie uczę moje klientki, jak dobierać i łączyć kolory, prowadzę również webinary i szkolenia w firmach. Zawsze otrzymuję pozytywne opinie, które możesz przeczytać tutaj i na Google. Potrafię tłumaczyć i przekazywać wiedzę, jestem bardzo szczegółowa w tym, co robię, i co najważniejsze - jest to moja pasja. Dlatego możesz być pewny, że otrzymasz bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także moje wsparcie w Twoich dalszych krokach jako stylisty czy kolorysty.

MILKA STUDIO 2.jpg

Kiedy zaczęła się pandemia, rozpoczęłam pracę z klientkami online. Stworzyłam autorski system tworzenia stylebooków z kolorami i fasonami, oraz sposób nauczania moich klientek. Od samego początku zbieram zdjęcia tęczówki, ust i włosów, aby analizować i porównywać ze sobą ich urody. W Gdańsku prowadzę pracownię wizerunku i stylizacji  gdzie spotykam się z klientkami i klientami na analizy kolorystyczne, lekcje ubioru oraz konsultacje wizerunkowe. Do tej pory pomogłam kilkuset kobietom poznać najlepsze dla nich kolory i sposoby łączenia ich w stylizacjach. To właśnie w tej pięknej przestrzeni odbędą się praktyczne lekcje analizy kolorystycznej z klientkami.

Dla kogo jest to szkolenie

To szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych stylistów, kolorystów, wizażystów, personal shopper i każdej osoby, która pragnie posiąść praktyczną i szczegółową wiedzę z zakresu analizy kolorystycznej i zasad dobierania i łączenia kolorów jak i dobrych praktyk rozmowy i pracy z klientem.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Wiem, że na rynku oferuje się różne sposoby nauczania. Są to głównie szkolenia jednodniowe, gdzie w jeden dzień nabywasz teorię, a tego samego dnia musisz przećwiczyć jeszcze nieuporządkowaną wiedzę w praktyce. Są szkolenia z wykorzystaniem tylko ram kolorystycznych, inne opierają się na pracy z chustami. Podczas tego szkolenia nauczysz się cennych rzeczy związanych z analizą kolorystyczną i sama podejmiesz decyzję w jaki sposób i z jakimi narzędziami chcesz pracować. Ja przygotowałam plan szkolenia w taki sposób, w jaki sama chciałabym być nauczana, a że mam spore doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wiem, że ten program jest odpowiedni dla różnych typów osobowości i zaprojektowany tak, aby nauczyć Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, żeby czuć się pewnie w tym zawodzie.

Korzyści ze szkolenia

1

Wiedza teoretyczna

Otrzymasz ode mnie materiały szkoleniowe, dostęp do video oraz do bazy oczu, ust, koloru włosów klientek które zbieram od kilku lat. Zdobędziesz solidne podstawy teoretyczne 12 typów kolorystycznych,  które ułatwią Ci praktyczne wykonanie analizy na klientkach zarówno na żywo jak i online.

2

Praktyka z klientkami

W kolejnych dniach doświadczysz pracy z klientkami i różnymi typami kolorystycznymi. Przećwiczysz teorie w praktyce i nauczysz się rozmowy z klientem. Istnieje możliwość pracy na własnych modelkach jak i dokupienia dodatkowych godzin praktycznych.

3

Certyfikat i wpsarcie

Po zakończonym kursie możesz liczyć na moje wsparcie w pierwszym miesiącu pracy z klientami w postaci trzech 30 min konsultacji. Dodatkowo otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia

Plan szkolenia

Jest to 3 dniowe szkolenie, które ma Ci dać solidną praktykę zanim zaczniesz oferować swoje usługi stylizacji na rynku. Dla mnie to bardzo ważne aby moje kursantki otrzymywały dobre opinie.  Daty szkolenia praktycznego ustalane są indywidualnie aby dopasować się do twoich możliwości czasowych. 

Jeżeli poniższy plan Ci nie odpowiada np wolałabyś jeden dzień szkoleniowy lub nie potrzebujesz dnia obserwacji np z racji posiadanego doświadczenia,  napisz do mnie, po pomyślnej rozmowie, będziemy mogły stworzyć plan szkolenia praktycznego dostosowany do Twoich potrzeb.

Dzień 1

8h

Teoria + ćwiczenia

Miejsce :

MILKA STUDIO lub Online

Zagadnienia:

- Teoria koloru vs analiza kolorystyczna

- 4 typy urody

- 12 typów urody + ćwieczenie 1 

- Ćwiczenie 2 odróżnij odcienie

- Jak dobierać kosmetyki, biżuterię i dodatki do typów urody

- Jak łaczyć kolory ze sobą - techniki 

- Narzędzia do analizy kolorystycznej oraz sposoby pracy

Dzień 2

4-6h

szkolenie praktyczne

Miejsce :

MILKA STUDIO w Gdańsku

Dzień drugi odbywa się w pracowni MILKA STUDIO w Gdańsku. Podczas tego dnia asystujesz mnie w pracy, obserwujesz sposób w jaki pracuję i masz okazję przysłuchać się rozmową z klientkami, ich pytaniom i moim odpowiedziom. Ten dzień przygotuje Cię do samodzielnej pracy z klientkami w dniu trzecim.

Dzień 3

6-8h

szkolenie praktyczne

Miejsce :

MILKA STUDIO w Gdańsku

To dzień najważniejszy dla Ciebie. W tym dniu samodzielnie (pod moim okiem) wykonasz analizy kolorystyczne na klientkach, przeprowadzisz z nimi rozmowy i odpowiesz na zadawane pytania. Istnieje możliwość aby zamiast klientek zaprosić modelki do ćwiczeń. 

Co otrzymujesz w ramach szkolenia

3.png

Stacjonarny lub hybrydowy system nauczania

6.png

Praca na chustach i ramach

9.png

Autorskie materiały szkoleniowe

4.png

Praktyka z klientami

7.png

Dostęp do obszernej
bazy urody 

10.png

Dostep do video

5.png

Możliwość dokupienia godzin praktycznych

8.png

Certyfikat ukończenia 

11.png

1 miesiąc opieki poszkoleniowej

Do tej pory pomogłam kilkuset kobietom rozpocząć proces zmiany swojego wizerunku zaczynając właśnie od analizy kolorystycznej lub lekcji ubioru. Przeprowadziłam kilkanaście autorskich grupowych szkoleń stylizacyjnych. Pomagam firmom wprowadzić dobre praktyki wizerunkowe wśród ich pracowników, bywam gościem na eventach i w radio. Nauczę ciebie jak profesjonalnie wykonywać ten zawód aby i twoje klientki były zadowolone ze współpracy z Tobą a ich opinie dawały Ci dużo satysfakcji z pracy. Bo o to w tym chodzi :)

TERMINY SZKOLEŃ

termin

KWIECIEŃ

SZKOLENIE TEORETYCZNE

20.04 sobota

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

termin ustalany indywidualnie

3 000 zł

CZERWIEC

SZKOLENIE TEORETYCZNE

zapytaj w wiadomości

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

termin ustalany indywidualnie

3 000 zł

CZERWIEC

SZKOLENIE TEORETYCZNE

zapytaj w wiadomości

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

termin ustalany indywidualnie

3 000 zł

WRZESIEŃ

SZKOLENIE TEORETYCZNE

zapytaj w wiadomości

SZKOLENIE PRAKTYCZNE

termin ustalany indywidualnie

3 000 zł

bottom of page