top of page
_NID9745 kopia.png

TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL

Pomaluj chustę w swoje kolory
i zabierz ją do swojej szafy

Warsztaty stylizacji oraz malowania na jedwabiu.

TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL

To artystyczna przygoda z kolorem dla kobiet, które chcą mieć coś spektakularnego w szafie. Każdy z nas ma w sobie artystę. Namaluj własny obraz i noś go w dobrym stylu każdego dnia. 

1. Poznaj swoje kolory z Milką Lewandowską

 

 

Jako osobista stylistka wiem, że podstawą dobrze zaplanowanej szafy jest przemyślana i dobrana paleta kolorów odpowiednich dla Ciebie. Dlatego, zanim rozpoczniesz pracę z Ewą, najpierw stworzymy dla Ciebie odpowiednia kompozycje kolorystyczna, dzięki której pomalowana chusta będzie pasować do Ciebie i do ubrań w Twojej szafie.

_NID9398 kopia_edited.jpg
IMG_20211113_110141 kopia.png

2. Pomaluj swoja wymarzoną chustę z Ewą Zwolińską

 

Jedwabne obrazy do noszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy z nich jest osobną opowieścią o pięknie świata, w którym żyjesz,

o Twoich upodobaniach, o Tobie samej. Malowanie na jedwabiu to długotrwały proces wymagający czasu i cierpliwości. Wieloletnia praca oraz liczne eksperymenty pozwoliły mi wypracować własne techniki malarskie, dzięki którym i Ty możesz stworzyć coś pięknego i wyjątkowego.

Czego nauczysz się w części drugiej?

 

 

- wybierzemy technikę nakładania pigmentu

- otrzymasz materiały w wybranej palecie kolorystycznej

- zrozumiesz proces przenikania się i łączenia kolorów

- stworzysz unikatowy produkt w kolorach pasujących do Twojej urody i ubrań

IMG_20211113_132943 kopia.png
_NID9402 kopia.png

Cześć, nazywam się Milka Lewandowska. Jestem trenerem języka ubioru i koloru w budowaniu dobrego wizerunku, osobistą stylistką po psychologii wizerunku na SWPS i projektowaniu ubioru na Viamoda w Warszawie. Pięć lat mieszkałam w USA, gdzie skończyłam fotografię i obcowałam w wymieszanej kulturze świata i sztuki. Wiem, jak trudno jest odnaleźć swój styl i wiem jak bardzo, dopasowany ubiór i jego kolor, pomaga nam w życiu zawodowym i prywatnym, a przede wszystkim w dobrym i tak ważnym samopoczuciu. Moim celem jest przekazanie tej wiedzy po to, aby ubieranie było łatwe, świadome i pomocne.

Prywatnie jestem miłośniczką sztuki, eklektyzmu i rękodzieła, a w wolnym czasie wyszukuję niepowtarzalne perły, które pomagają czuć się wyjątkowo. Prace Ewy to jedna z tych pereł.
 

206069036_113081194351464_2726226218581612537_n kopia.png

Nazywam się Ewa Zwolińska. Jestem absolwentką Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i stypendystką Accademia di Belle Arti w Carrarze we Włoszech. Edukacja artystyczna oraz dwa lata spędzone w pięknej Italii wywarły ogromy wpływ na mój gust oraz sposób myślenia i tworzenia. Mojej pracy od początku przyświeca idea PAINTINGS TO WEAR, którą pragnę wprowadzić sztukę do życia codziennego.

Od 2010 roku prowadzę własną markę EWA ZWOLIŃSKA, w której tworzę kolekcje odzieży dla kobiet, wzory tkanin i ręcznie rysowanych grafik do nadruku. Moja flagowa seria MINEFY z charakterystycznymi akwarelowaymi nadrukami twarzy stała się już kolekcją-symbolem. Jest sprzedawana z powodzeniem w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Zarówno MINEFY jak i inne kolekcje miałam przyjemność prezentować z sukcesem na wielu międzynarodowych targach min. na The Ethical Fashion Show, Show& Order i The Gallery w Berlinie, Modepalast w Wiedniu, CIFF w Kopenhadzie.


 

_NID9950_edited kopia.png

Pewnego dnia w Warszawie..... tak to się wydarzyło. Ja już długi czas obserwowałam Ewę, a Ewa mnie. Obie byłyśmy uczestniczkami dwóch różnych edycji Biznes w Kobiecych Rekach Fundacji Siec Przedsiębiorczych Kobiet i połączyły nas wspólne znajomości. 

 

Kiedy się spotkałyśmy, potrzebowałyśmy 10 min, aby wiedzieć, że chcemy połączyć naszą wiedzę, doświadczenie i zmysł estetyczny, aby stworzyć coś unikatowego. Warsztaty stylistyczno- malarskie TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL to odpowiedź na strach przed noszeniem chust, które często podziwiamy, ale nie wiemy, czy nam pasują i jak je nosić. 
 

Milka: "Ja nauczę Cię jak widzieć siebie w kolorach oraz które kolory wybierać, aby dobrze się w nich prezentować. To podstawa spójnego stylu"

 

Ewa: "Ja pomogę Ci stworzyć ręcznie malowana jedwabną chustę w kolorach z Twojej palety. Dzięki temu będziesz mogła nosić swój obraz każdego dnia, nie martwiąc się, czy pasuje. Przy okazji poznasz moja autorska malarską technikę malowania na jedwabiu"

TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL


GDAŃSK
 

Warsztat stylu  i malowania na jedwabiu.
Tego jeszcze nie było!

bottom of page