top of page
WARSZTAT UBIORU DEDYKOWANY GRUSZKOM (4)-kopia (3).png

GRUSZKA, KTÓRA WIE

 


 

Czy to prawda, że najczęściej nosisz bluzki na zewnątrz aby zasłonić biodra? Myślisz sobie “ ale mam duży tyłek” Ciężko jest Ci znaleźć spodnie w których sylwetka dobrze się prezentuje. Właściwie to wolisz spódnice tylko potem nie wiadomo jakie buty i bluzki do nich dobrać. Dodatkowo z tymi marynarkami też jest problem, bo wszystko jest szerokie w ramionach i już zupełnie nie wiesz jaki fason jest dla Ciebie. A sukienki, kiedy w biodrach są dopasowane to w ramionach i biuście za luźne. Najlepiej to byłoby mieć inną sylwetkę, o!

 

A czy wiesz, że Twoja sylwetka jest do pokazywania. To co Ty ukrywasz Włoszki podkreślają i robią znakiem narodowym. Czy wiesz, że to czasami zmiana fasonu spodni, spódnicy czy sposobu noszenia lub łączenia ubrań rozwiązuje dotychczasowe problemy ubraniowe. Nawet buty mają znaczenie i grubość obcasa czy koturny. Moje klientki też nie wierzyły, póki nie przyszły do mnie i nie zobaczyły na własne oczy. 

Warsztat ubioru i stylizacji DEDYKOWANY GRUSZKOM, które chcą rozwijać swój styl i świadomie bawić się zrównoważoną modą.Na warsztacie :
 

 

- poznasz sekretne zasady stylizacji dla Twojej sylwetki

- okryjesz 7 sposobów na podkreślenie tali 

- otrzymasz wskazówki jakich błędów nie popełniać

- stworzysz listę najlepszych dla siebie fasonów

- poznasz rekomendacje na zrównoważoną szafę w Twoim stylu

- omówimy płaszczę i buty na jesień

Koniec z nieudanymi zakupami, marnowaniem pieniędzy i czasu. Zrównoważona szafa i świadomość własnej sylwetki to klucz do spokoju i atrakcyjnego wyglądu. Mówię poważnie. 

Rozpocznij proces zmiany. Bądź pewna swojego stylu! 

Zapisz się na warsztat ubioru dla Gruszek

Gdańsk 24.09 

bottom of page