top of page

EBOOK 

Jak łączyć kolory w stylizacjach?

Poznaj sztukę doskonałego zestawiania kolorów w swoich stylizacjach dzięki ebookowi 'Jak łączyć kolory w stylizacjach'. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki i triki, które pomogą Ci eksperymentować z kolorami i tworzyć wyjątkowe, stylowe outfit'y. Osiągnij perfekcyjną harmonię kolorystyczną w swojej garderobie już dziś! Jak łączyć kolory i tworzyć spójne zestawy z Twojej szafy.  Przewodnik po stylizacjach na w prawie wszystkich możliwych kombinacjach kolorystycznych. WOW!

Kopia EBOOK Jak łączyć kolory (1).png

Ten ebook całkowicie zmieni Twoje podejście do ubierania się, zakupów i organizacji garderoby. To kompletny przewodnik po stylizacjach i zasadach łączenia kolorów, dzięki któremu ubieranie się stanie się prostsze i bardziej przyjemne.  Dzięki tej książce zyskasz pewność siebie i świadomość w noszeniu kolorów, maksymalnie wykorzystując potencjał swojej szafy. Nie musisz już zastanawiać się, czy coś do siebie pasuje - po prostu otwierasz ebooka, wybierasz kolor i sprawdzasz, z czym go zestawić. To naprawdę takie proste

Już teraz DOŁĄCZ do listy oczekujących aby kupić ebooka w przedsprzedażowej cenie z dodatkowymi bonusami.

ja w lustrze (1).jpg

Ten Ebook ułatwi Ci życie

Marzyłam o takim przewodniku od samego początku mojej przygody z budowaniem własnego stylu. Kiedy zaczęłam pracować z klientkami, zdałam sobie sprawę, że muszę dostarczyć im instrukcji dotyczących łączenia kolorów, ponieważ bardzo często słyszałam od nich słowa: "Cieszę się, że znam swoje kolory, ale muszę jeszcze nauczyć się, jak je skutecznie zestawiać."

Ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że mogę stworzyć transformujący przewodnik i ebook, który nie tylko pomoże moim klientkom, ale także wszystkim kobietom, które chcą wiedzieć, co można nosić zamiast klasycznych czarnych ubrań. Moje klientki to mamy małych dzieci, kobiety pracujące w biurach oraz aktywne kobiety po 40, 50 i 60 roku życia.

Dlatego w ebooku znajdzie się kilkadziesiąt przykładowych stylizacji  we wszystkich możliwych kombinacjach kolorystycznych. Przed nami jeszcze trochę pracy, ale już teraz możesz zapisać się na listę, aby zakupić ebooka w atrakcyjnej cenie i otrzymać dodatkowe bonusy.

ebook kopia.png

Nie mogę się doczekać! Zapisz mnie koniecznie na listę oczekującą na ten przewodnik!

bottom of page