top of page

EBOOK 

Co zamiast czarnego?

Czyli jak łączyć kolory z Twojej szafy i nie wyglądać jak "dzidzia piernik" Przewodnik po stylizacjach na plac zabaw, do pracy, na co dzień i na wieczór, we wszystkich możliwych kombinacjach kolorystycznych.

Ten ebook całkowicie zmieni Twoje podejście do ubierania się, zakupów i organizacji garderoby. To kompletny przewodnik po stylizacjach i zasadach łączenia kolorów, dzięki któremu ubieranie się stanie się prostsze i bardziej przyjemne.  Dzięki tej książce zyskasz pewność siebie i świadomość w noszeniu kolorów, maksymalnie wykorzystując potencjał swojej szafy. Nie musisz już zastanawiać się, czy coś do siebie pasuje - po prostu otwierasz ebooka, wybierasz kolor i sprawdzasz, z czym go zestawić. To naprawdę takie proste

EBOOK Jak łączyć kolory (2) (1).png

Już teraz DOŁĄCZ do listy oczekujących aby kupić ebooka w przedsprzedażowej cenie z dodatkowymi bonusami.

ja w lustrze (1).jpg

Ten Ebook zmieni Twoje życie 

Marzyłam o takim przewodniku od samego początku mojej przygody z budowaniem własnego stylu. Kiedy zaczęłam pracować z klientkami, zdałam sobie sprawę, że muszę dostarczyć im instrukcji dotyczących łączenia kolorów, ponieważ bardzo często słyszałam od nich słowa: "Cieszę się, że znam swoje kolory, ale muszę jeszcze nauczyć się, jak je skutecznie zestawiać."

Ostatnio przyszła mi do głowy myśl, że mogę stworzyć transformujący przewodnik i ebook, który nie tylko pomoże moim klientkom, ale także wszystkim kobietom, które chcą wiedzieć, co można nosić zamiast klasycznych czarnych ubrań. Moje klientki to mamy małych dzieci, kobiety pracujące w biurach oraz aktywne kobiety po 40, 50 i 60 roku życia.

Dlatego w ebooku znajdą się stylizacje na plac zabaw, do pracy, na co dzień i na wieczór, we wszystkich możliwych kombinacjach kolorystycznych. Przed nami jeszcze trochę pracy, ale już teraz możesz zapisać się na listę, aby zakupić ebooka w atrakcyjnej cenie i otrzymać dodatkowe bonusy.

Ten przewodnik powstaje w oparciu o kilkuletnią pracę z moimi klientkami, słuchaniu ich potrzeb i rozwiązywaniu ich problemów.

Czego dowiesz się z ebooka?

01

Przykłady stylizacji na plac zabaw we wszystkich kombinacjach kolorystycznych

02

Przykłady stylizacji na co dzień  we wszystkich kombinacjach kolorystycznych

03

Przykłady stylizacji do pracy  we wszystkich kombinacjach kolorystycznych

04

Przykłady stylizacji na wieczór we wszystkich kombinacjach kolorystycznych

05

Zasady jak łaczyć kolory i dobierać je do urody

06

Ściągawka palet  zestawionych  odcieni, które do siebie pasują

07

rekomendacje kolorów dla butów, pasków i torebek

08

Nazwy kolorów i odcieni

.........i o wiele więcej.

ebook kopia.png

Nie mogę się doczekać! Zapisz mnie koniecznie na listę oczekującą na ten przewodnik!

Zrzut ekranu 2023-08-20 o 10.58.48 kopia.png
Dziękuję za zaufanie 

Milka Lewandowska Osobista Stylistka

Przewodniczka Stylu

Zrzut ekranu 2023-08-20 o 11.27.00.png
  • Instagram
bottom of page