top of page

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Najlepsza lekcja koloru

549 zł
analiza kolorystyczna.webp

Dowiedz się jakie kolory Ci pasują i kupuj ubrania i kosmetyki z przyjemnością i łatwością. Zacznij świadomie kompletować swoją garderobę i twórz spójne kolorystycznie zestawy. Rozpocznij proces zmiany od koloru do wymarzonego samopoczucia, pewności siebie, stylu i wizerunku. Obiecuję, że to spotkanie to duża dawka przyjemności i wiedzy, która ułatwi Ci życie. Tylko tyle i aż tyle.

Czego się dowiesz w ramach lekcji?

Dowiesz się, jak analiza kolorystyczna może odmienić Twój wygląd! Poznasz idealne kolory, które podkreślą Twoją urodę, a także poznasz niekorzystne kolory, których warto unikać jeśli chcesz wyglądać atrakcyjnie w swoich ubraniach. Zdobędziesz także wskazówki dotyczące tworzenia stylizacji i spójnej szafy kapsułowej, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, inwestując w ubrania, które naprawdę Ci pasują.

Kolory i odcienie ubrań

Ustalimy Twój typ urody w oparciu o 12 typów urody. Stworzymy paletę kolorów bazowych, dopełniających, rozświetlających, na wieczór, do makijażu, do pracy i do opalonej cery, które również otrzymasz w podsumowaniu spotkania wysłanym na maila.

Odcienie pomadek i cieni

Omówimy jakie odcienie pomadek powinnaś wybierać oraz które cienie do powiek podkreślą kolor twojego oka ale będą też pasować do kolorów stylizacji. Doradzę Ci również kolor różu i podkładu.

Kolor oprawek i dodatków

Po ustaleniu palety najlepszych kolorów będziemy mogły omówić również kolor obuwia, torebek, biżuterii i oprawek

Lekcja jak łączyć kolory

Pokażę Ci również jak korzystnie zestawiać ze sobą wybrane kolory tak aby tworzyć spójne zestawy letnie i zimowe, stylizacje na wieczór, do pracy czy przed kamerę.

Co otrzymasz w ramach lekcji?

kolor i styl

Czy ta analiza jest dla Ciebie? 

 

Ta lekcja jest dla każdej osoby, która chce poprawić swój styl ubierania, czuć się pewnie w swoim wyglądzie oraz zacząć świadomie robić zakupy. Jest to szczególnie przydatne dla kobiet, które chcą wprowadzić kolory do swojej garderoby lub wyeliminować te, które nie pasują do ich urody.

 

Bez względu na to, czy w Twojej szafie króluj tylko kilka kolorów, czy masz w niej całą paletę, ta lekcja pomoże Ci poznać kolory, które pasują do Twojej urody i wieku, aby stworzyć spójne i atrakcyjne zestawy ubraniowe. Dzięki analizie kolorystycznej będziesz w stanie wybierać kolory, które podkreślą Twoją naturalną urodę i pomogą Ci rozwinąć  styl.

Korzyści z lekcji

  1. Poznasz kolory, które najlepiej pasują do Twojej urody i podkreślą Twoje naturalne piękno.

  2. Będziesz w stanie unikać niekorzystnych kolorów, które sprawiają, że wyglądasz na zmęczonego lub po prostu nieatrakcyjnego.

  3. Zrozumiesz swój typ urody i dowiesz się, jakie kolory najlepiej ze sobą komponować.

  4. Będziesz w stanie dobierać stroje na różne okazje i tworzyć ciekawe stylizacje.

  5. Oszczędzisz czas i pieniądze na zakupach, kupując tylko te ubrania, które naprawdę pasują do Twojego typu urody.

  6. Unikniesz błędów w zakupach i zaoszczędzisz pieniądze na niepotrzebnych ubraniach.

  7. Będziesz miał większą pewność siebie, wiedząc, że wyglądasz najlepiej w swoich kolorach.

  8. Dbając o środowisko, ponieważ nie marnujesz materiałów i zasobów naturalnych na nieodpowiednie ubrania.

  9. Zyskasz wiedzę, którą możesz wykorzystać nie tylko w modzie, ale również w makijażu czy dobieraniu kolorów do swojego wnętrza.

  10. Analiza kolorystyczna może być również świetnym prezentem dla bliskiej osoby, która interesuje się modą i urodą.

analiza kolorystyczna w MILKA STUDIO w Gdańsku

analiza sylwetki

Otrzymałam wiele pozytywnych wiadomości, opinii w google i podziękowań.

bottom of page