top of page

Test Sylwetki

Dopasowany fason do sylwetki to tajna broń dobrego stylu. Sprawdź jaką sylwetką jesteś i jeśli chcesz budować sportową elegancję i dodać sobie pewności siebie,  to dołącz do warsztatów online dedykowanych tylko Twojej sylwetce i temu jak wyglądać elegancko, kobieco i na luzie. 

 

3 SPOSOBY - SAMA ZRÓB ANALIZĘ SYLWETKI W DOMU A NASTĘPNIE PRZEJDŹ PRZEZ MAPKĘ POD VIDEO

OPINIE  (2).png
2 (1).png

Teraz jak już wiesz jaką sylwetką jesteś, zacznij poszerzać swoją wiedzę z zasad doboru ubioru i dodatków i rozwijaj swój styl w naszej grupie wsparcia wizerunkowego, w której znajdziesz 6 webinarów oraz będziesz mogła brać udział w cyklicznych live Qand podczas których odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
 

Wiadomości, które otrzymałam po szkoleniu ze mną.

  • Po zakupie biletu zostaniesz dodana do grupy

  • 14 Grudnia odbędzie się live Zasady Sportowej Elegancji

  • W grupie tej są udostępnione nagrania warsztatów z tajemnic ubioru dla każdej sylwetki 

WALENTYNKI (1).png

 Nazywam się Milka Lewandowska. Jestem Osobistą Stylistką i przewodniczką w świecie stylu i wizerunku. Pomagam w świadomym dobieraniu i kompletowaniu garderoby aby dobrze się czuć i prezentować w życiu zawodowym oraz prywatnym. 

Wiem, jak trudno jest odnaleźć swój styl ponieważ sama przeszłam tę drogę i dlatego wiem też, ile odwagi, siły i pewności siebie dodaje nam dobrze dobrane ubranie i spójny wizerunek.

Nie jestem tylko stylistką. Skończyłam fotografię w USA gdzie mieszkałam 5 lat, projektowanie ubioru w Warszawie oraz psychologię wizerunku na SWPS.  Moją pasją jest człowiek i jego ubranie czyli oddaje się psychologii ubioru i koloru i wykorzystuję ją podczas pracy z każdym klientem aby dać kompleksową opiekę stylistyczną.

bottom of page