Test Sylwetki

Dopasowany fason do sylwetki to tajna broń dobrego stylu. Sprawdź jaką sylwetką jesteś i jeśli masz ochotę to dołącz do warsztatów online dedykowanych tylko Twojej sylwetce i temu jak wyglądać elegancko, kobieco i na luzie. 

 

3 SPOSOBY - SAMA ZRÓB ANALIZĘ SYLWETKI W DOMU A NASTĘPNIE PRZEJDŹ PRZEZ MAPKĘ POD VIDEO

OPINIE  (2).png
2 (1).png

Teraz jak już wiesz jaką sylwetką jesteś, mogę zaprosić Ciebie na warsztat na którym poznasz sposoby na tworzenie stylizacji dopasowanych nie tylko do Twojej sylwetki ale też wzrostu, kształtu twarzy, szerokości ramion, wielkości biustu. Wiem, że dużo się o tym mówi ale nikt nie tłumaczy tego tak szczegółowo jak ja :)
 

Terminy warsztatów

do email marketingu (1).png

Sportowa elegancja

14 GRUDNIA

GODŹ. 20:00

1.png

Warsztat dla litery T

23 LISTOPAD

GODŹ 20:00

2.png

Warsztat dla GRUSZKI

09 LISTOPAD

GODŹ 20:00

4.png

Warsztat dla KLEPSYDRY

30 LISTOPAD

GODŹ 20:00

3.png

Warsztat dla JABŁKA

16 LISTOPAD

GODŹ 20:00

do email marketingu.png

Warsztat dla I i H

07 GRUDZIEŃ

GODŹ 20:00

WALENTYNKI (1).png

 Nazywam się Milka Lewandowska. Jestem Osobistą Stylistką i przewodniczką w świecie stylu i wizerunku. Pomagam w świadomym dobieraniu i kompletowaniu garderoby aby dobrze się czuć i prezentować w życiu zawodowym oraz prywatnym. 

Wiem, jak trudno jest odnaleźć swój styl ponieważ sama przeszłam tę drogę i dlatego wiem też, ile odwagi, siły i pewności siebie dodaje nam dobrze dobrane ubranie i spójny wizerunek.

Nie jestem tylko stylistką. Skończyłam fotografię w USA gdzie mieszkałam 5 lat, projektowanie ubioru w Warszawie oraz psychologię wizerunku na SWPS.  Moją pasją jest człowiek i jego ubranie czyli oddaje się psychologii ubioru i koloru i wykorzystuję ją podczas pracy z każdym klientem aby dać kompleksową opiekę stylistyczną.