top of page

Jaka kobieta taki przegląd szafy

Nie jesteśmy takie same i nie mamy takich samych potrzeb i dlatego przegląd szafy powinien być dostosowany do Twojego osobistego systemu obcowania ze swoją szafą i stylem. Wybierz przegląd szafy, który spełnia Twoje oczekiwania i da Ci najwięcej satysfakcji i efektu.

Przegląd szafy BASIC

This is a paragraph about your business. Let your visitors know who you are, what you do and what your website is all about. Double click on the text box to edit the text and add all the information you want to share.

01

Przegląd szafy STANDARD

This is a paragraph about your business. Let your visitors know who you are, what you do and what your website is all about. Double click on the text box to edit the text and add all the information you want to share.

Kompleksowy Przegląd Szafy

3 usługi w jednej. Jeśli chcesz poznać swoje koloryi fasony, dowiedzieć się co do Ciebie pasuje, stworzyć plan szafy kapsułowej oraz skompletować swoją garderobę na różne okazje.

01

Przegląd szafy STANDARD

All of our licensed professionals have been carefully selected and rigorously trained, ensuring that you receive the best experience. When you choose to work with us, know that you are consistently choosing quality and excellence. Contact us to learn more.

02

Eco-Friendly Design

We would not be who we are without our eco-friendly design, which is at the core of our strategy. We are constantly working to improve our offerings and expand upon our capabilities when it comes to design and production. Get in touch to learn more.

03

First-Rate Materials

We have strict standards when it comes to what we produce and never compromise on quality. This is especially true when it comes to the first-rate materials we use. Our customers deserve the highest level of products on the market, and we work tirelessly to maintain those standards.

IMG_20201215_124654_1 kopia.png

 

 

DLA KOGO?

Usługa w ramach której dowiesz się jakie kolory i fasony Ci pasują oraz otrzymasz plan szafy kapsułowej wraz ze stworzeniem zestawów na różne okazje.

Podczas spotkania:

1. odbędziesz analizę kolorystyczną 

2. dowiesz się jaki masz typ sylwetki

3. poznasz najlepsze dla siebie fasony

4. zobaczysz jak nosić i łączyć ubrania w z twojej szafy

5. zrobimy plan ubierania się w idei szafy kapsułowej

W ramach spotkania:

 

1.

- otrzymasz listę brakujących ubrań

- zdjęcia 30 zestawów ubraniowych do wydrukowania

- karnet kolorystyczny na zakupy

- zeszyt do ręki z podsumowaniem najlepszych dla Ciebie fasonów

- pdf z opisem sylwetki  i sposobami noszenia ubrań

- pdf "zasady sportowej elegancji" 

.

Jak się ze mną pracuje?

IMG_20210828_111020 kopia.png

Pracuję w systemie szafy kapsułowej, czyli maksymalnie wykorzystuję potencjał ubrań w Twojej szafie, tworząc najlepiej całoroczne zestawy na różne okazje. Kluczem do ekonomicznego kompletowania garderoby jest rozumienie zasad łączenia kolorów, wzorów oraz stylów co jest pomocne, jeśli masz wiele ubrań w szafie, które do siebie nie pasują. Spotkanie ze mną to kompleksowa lekcja ubioru. Świadomość podczas zakupów i budowania swojego stylu jest dla mnie ważnym celem do osiągnięcia ze względu na dbanie o środowisko. Jeśli wiesz co do Ciebie pasuje i wiesz z czym to nosić, to kupujesz mniej ubrań ale za to lepszej jakości i na dłużej, często wspierając polską produkcję. Dodatkowo podobasz się sobie we wszystkim co ubierzesz, więc Twoja potrzeba na nowe ubrania się zmniejsza. Dla mnie jest to ogromna satysfakcja, jeśli nauczę cię świadomego wprowadzania koloru do szafy i umiejętności maksymalnego wykorzystywania posiadanych ubrań w tworzeniu ciekawych i w Twoim stylu zestawów. Oferuję profesjonalny przegląd szafy online lub w takich miastach jak Gdańsk i Warszawa.

PRZEGLAD SZAFY

Szukasz pomysłu na prezent?
 

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher podarunkowy
na przegląd szafy ze stylistką

bottom of page