top of page
IMG_20201202_1458161.jpg

Zakupy ze stylistką 

Zakupy ze stylistką ubioru

Zakupy ze stylistką to profesjonalne podejście do tworzenia spójnej i dopasowanej garderoby do Twojej sylwetki, urody, osobowości i trybu życia, która odzwierciedla Twój indywidualny styl i plan wizerunkowy.

 

Bardzo często wspólne zakupy są kontynuacją wcześniejszego przeglądu szafy lub lekcji ubioru odbytej w mojej pracowni stylizacji MILKA STUDIO. Jeżeli jednak nie miałyśmy okazji wcześniej ze sobą pracować a Ty pragniesz profesjonalnego wsparcia w zakupach, to poniżej przybliżam Ci proces budowania szafy podczas wspólnych zakupów. 

ETEPAY WSPÓŁPRACY Z PERSONAL SHOPPER

Rozmowa i plan działania

Zaczynamy od rozmowy podczas video call aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i  cele związane z garderobą. Omawiamy również plany odnośnie Twojego wizerunku oraz tego, jakie wrażenie chciałbyś/chciałabyś wywołać swoim ubiorem. Na podstawie wcześniej wypełnionego przez Ciebie formularza stylizacyjnego oraz zrobionych zdjęć sylwetki i wybranych stylizacji z szafy , tworzymy listę zakupową spójnych ze sobą części garderoby.

Dzień zakupów

W dniu zakupów umawiamy się w ustalonym miejscu i o ustalonej godzinie. W pierwszym sklepie w przymierzalni odbywa się również lekcja ubioru, szybkie omówienie Twojej sylwetki oraz przymiarka większej ilości ubrań dzięki czemu poznaje dokładnie Twoją sylwetke oraz to jak poszczególne fasony sie na niej układają ale też to jak ty się czujesz w różnych ubraniach. To pozwala mi na bardzo szybkie poznanie Ciebie i Twoich rzeczywistych preferencji jak i Twoją reakcję na nowe  rozwiązania. W kolejnych sklepach wybieram dla Ciebie to co sprawdzi się najlepiej i zbuduje garderobę według wcześniej ustalonego planu.  Zakupy ze stylistką to dzień w którym zakupy będą dla Ciebie przyjemnością i wiem to od moich klientek.

Szafa kapsułowa

Pracuję w systemie szafy kapsułowej, co oznacza, że zakupione ubrania są ze sobą spójne kolorystycznie oraz stylowo, tak aby można było je łączyć ze sobą, tworząc zestawy na różne okazje.

Szafa kapsułowa

Zakupy stacjonarne są nielimitowane czasowo w danym dniu. Plan zakupowy jest robiony według budżetu, który chcesz przeznaczyć na ubrania. Jeżeli nie wiesz, ile warto przeznaczyć pieniędzy na zakupy, po rozmowie ustalimy rodzaj sklepów oraz niezbędny budżet na zaplanowane stylizacje. Jeżeli nie uda nam się w danym dniu znaleźć zaplanowanych części garderoby, dokończymy zakupy przy kawie, serfując po sklepach online.

RODZAJE ZAKUPÓW ZE STYLISTKĄ 

bottom of page