Mówi się, że w biznesie nie wygrywa najlepszy tylko najlepiej opakowany. Język koloru
i język ubioru mają duży wpływ na Twój odbiór w Social Mediach. Ubiorem, kolorem, wyborem miejsca i tła oraz profesjonalnym zdjęciem, opowiadasz swoją historię oraz przyciągasz odpowiedniego klienta. Twój wizerunek to wizerunek Twojej marki osobistej, Twojej firmy czy firmy, w której pracujesz. Wyróżnij się na tle konkurencji spójną komunikacją wizualną i powiedz więcej językiem ubioru i koloru, aby wzbudzić zaufanie
i podkreślić profesjonalizm już w pierwszych sekundach. Bez zaufania nie ma sprzedaży.

 

KAROLINA

sesja wizerunkowa

Karolina, manager w hotelu w Marriot. Mądra i piękna kobieta, żona i mama, która bardzo sprawnie rozwija się również w branży beauty. Naszym zadaniem było stworzyć wizerunek, który oddałaby jakość sprzedawanych produktów i nawiązywał do branży.

Zaplanowałyśmy delikatny, świeży makijaż połączony z ubraniami w jasnych kolorach wykonanych z  delikatnych tkaninach o kwiatowych wzorach. Chciałyśmy uzyskać efekt kobiety silnej i wrażliwej. Kobiety, dla której dbanie o siebie i dbanie o innych jest na pierwszym miejscu i warte jest najlepszej jakości.

Sesja odbyła się w studio Berezyńska 26 lok 5 na Saskiej Kępie, w pomieszczeniu wypełnionym naturalnym światłem, z którym Patrycja Wojtas uwielbia pracować.

IMG_0679.jpg
DFFBB514-65CC-4534-8478-B0A747055160.jpe
IMG_0674.jpg

Zdjęcia by Patrycja Wojtas 
 

1H0A1563.jpg
1H0A1563.jpg
1H0A1990.jpg
1H0A1990.jpg
1H0A1927.jpg

Zdjęcia by Milka Lewandowska
 

IMG_0861.jpg
TODD150_edited.jpg

TODD ZAPATA
 

Todd, amerykański naukowiec, który pracował nad opatentowaniem produkcji nanodiamentów, poprosił o luźną sesję wizerunkową, na której nie straci swojej kreatywnej i otwartej na ryzyko strony osobowości. Na co dzień większość czasu spędza w laboratorium w dżinsach i t-shircie, uwielbia podróżować, śpiewać i tańczyć. Sztywna sesja biznesowa z krawatem i zapiętym kołnierzem w koszuli nie stanowiła tutaj opcji. Todd kilkukrotnie podkreślał, że chodzi własnymi drogami i chce, aby zdjęcia oddały jego charakter i sposób bycia ale jednocześnie wpasowały się w środowisko biznesowe.  " Can you just add a little bit of proffesionalism to my every day look?"

TODD150_edited.jpg

SESJE STYLIZOWANE

 
1H0A2215.jpg
IMG_9706.jpeg
AA615623-8553-4CCE-BD56-26A219C59328.jpe
IMG_0921.jpg

Makijaż wykonała Justyna Lipa

ARLETA

STYLIZACJA JESIENNA

Arleta, kobieta wrażliwa, otwarta na świat  z ciągłą potrzebą wewnętrznego rozwoju. Lubi próbować nowych rzeczy i szuka w życiu tego, co sprawi jej przyjemność. 

Na co dzień Arleta ubiera się  sportowo i wygodnie  podkreślając urodę delikatnym makijażem . Skąd więc tak czerwone usta?  Zdecydowałyśmy się na taki mocny akcent, poniewaz idealnie podkreśla on urodę Arlety ale też tą przebojową stronę  jej charakteru,  ponieważ  wrażliwa na otoczenie Arleta potrafi skoczyć ze spadochronem czy sięgnąć po mikrofon i zaśpiewać w tak otwartej przestrzeni, jaką są social media.

Ubiór Arlety  tego dnia  był udaną dla niej niespodzianką. “ Tak, dokładnie w takiej sukience chciałabym wystąpić,  ona  jest w moim stylu, serio” - powiedziała. Nie każdemu pasują mocne, czerwone usta, ale Arleta unosi je hipnotyzująco. 

Stylizacje dobierane były i do urody i do osobowości  ale też  w taki sposób aby można je było ze sobą  łączyć  tworząc różne zestawy.

Nasza metamorfoza i zmiana wizerunku online zawsze jest przeprowadzana dla danej osoby, nigdy nie trzymamy się schematów.

Zdjęcia wykonała Patrycja z Piżmak Studio oraz ja Milka uzupełniłam sesję o kilka zdjęć propozycjami zestawów. Makijaż wykonała Justyna Lipa.

Sesja by Patrycja Wojtas piżmak studio

4 najpiękniejsze ujęcia

1H0A2228.jpg
1H0A2208.jpg
1H0A2202.jpg
1H0A2191.jpg


Zdjęcia wykonała Milka Lewandowska

IMG_0883.jpg
arleta.jpg
Basia przed.jpg
75435884_1208641729325462_88504960372116
IMG_0920.jpg

BASIA

STYLIZACJA BOHO

Basia już od dłuższego czasu chodzi na sportowo. Czarny dres, biała puchowa kurtka oraz białe adidasy Moschino to zestaw w którym czuje się dobrze, ponieważ najlepiej pasuje do jej obecnego stylu życia.

Któregoś dnia Basia powiedziała - Chciałabym, żebyś mnie ubrała, bo zawiesiłam się na tych dresach. Chcę zobaczyć siebie w innej odsłonie. Nie mam żadnych wymogów ani ograniczeń, chcę zobaczyć, jak ty mnie spostrzegasz.

Sytuacja wspaniała, ponieważ dla mnie Basia ma idealną urodę do stylu boho i sesja zdjęciowa to czas, aby pobawić się w styl, nie narzucając go nikomu. To pokazanie nowego schematu, innej odsłony i opowiedzenie trochę innej historii a może tej samej od innej strony. To taka trochę zabawa, w co by było, gdyby.... i wyobraź sobie, że........

Bywa, że takie sesje są trochę terapeutyczne. Nie w tym przypadku, ale wyobraź sobie, że tego jednego dnia ktoś cię maluje, czesze i ubiera, a potem stawia przed obiektywem i wydobywa z ciebie czyste piękno. Chyba nie da się nie czuć cudownie i wyjątkowo.

Zdjęcia by Patrycja Wojtas piżmak studio

Patrycja każdym zdjęciem opowiada historię. Jej portrety mają w sobie nutę ciepła i emocji. Specjalizując się w naturalnej fotografii rodzinnej, wyrobiła sobie umiejętność przekładania własnej wrażliwości widzenia na zdjęcia, dzięki temu w wyjątkowy sposób potrafi uchwycić moment i dostrzec najmniejszy detal chwili.

1H0A1779.jpg
1H0A1754.jpg
1H0A1729.jpg
1H0A2276.jpg

Zdjęcia by Katarzyna Wieder paproch studio

Katarzyna ma wieloletnie doświadczenie fotograficzne zwłaszcza ze światłem studyjnym. Jej fotografie sprawiają wrażenie, że stoisz tuż obok fotografowanej osoby nierzadko, będąc zahipnotyzowanym. Jakość zdjęć i sprecyzowany styl sprawdzi się idealnie w fotografii komercyjnej, do zbudowania wizerunku na stronie i w magazynach.

20191111_139_C-Edit_m.jpg
20191111_318_C-Edit_m-2.jpg
20191111_090_C-Edit_m.jpg
20191111_347_C-Edit_m.jpg

PO DRUGIEJ STRONIE OBIEKTYWU

FOTOGRAF

Patrycja Wojtas

Piżmak Studio

FOTOGRAF

Katarzyna Wieder

Paproch Studio

Kasię poznałam na VI edycji BWKR, a dziś nie tylko się przyjaźnimy, ale prowadzimy wspólnie Projekt Venysjanka, do którego Kasia mnie zaprosiła. Nie znam drugiej takiej osoby o tak wielkiej umiejętności otwierania drugiego człowieka i sprawiania, że czuje się ona w jej towarzystwie po prostu dobrze. Ta umiejętność okazuje się nie tylko ważną w pracy z aparatem i drugim człowiekiem, ale także w nawiązywaniu kontaktów w życiu codziennym. Kasia jest w tym mistrzem.

​Katarzyna ma wieloletnie doświadczenie fotograficzne zwłaszcza ze światłem studyjnym. Jej fotografie sprawiają wrażenie, że stoisz tuż obok fotografowanej osoby nierzadko, będąc zahipnotyzowanym. Jakość zdjęć i sprecyzowany styl sprawdzi się idealnie w fotografii komercyjnej, do zbudowania wizerunku na stronie i w magazynach.

Justyna Lipa

MAKE UP ARTIST

Czasami tak się dzieje, że los bierze sobie ludzika w dwa paluszki i stawia go na twojej drodze. Tak właśnie było z Justyną i teraz dziękuję losowi że się poznałyśmy, bo jest to osoba pozytywna, spokojna, pracowita, z wielką pokorą i wielkimi marzeniami rozwojowymi. Już przy pierwszej sesji dokładnie wiedziała o co mi chodzi i dostarczyła makijaż idealny. Dodać muszę, że nie jest to tylko moje zdanie! 

Patrycję znam już ładnych kilka lat. Jest to osoba o olbrzymiej wrażliwości, dobroci
i dużym talencie. 

Patrycja każdym zdjęciem opowiada historię. Jej portrety mają w sobie nutę ciepła i emocji. Specjalizując się w naturalnej fotografii rodzinnej, wyrobiła sobie umiejętność przekładania własnej wrażliwości widzenia na zdjęcia, dzięki temu w wyjątkowy sposób potrafi uchwycić moment i dostrzec najmniejszy detal chwili.

TRENER JĘZYKA UBIORU

Milka Marta Lewandowska

Na co dzień tworzę spójne i praktyczne rozwiązania stylistyczne dla moich klientów, ucząc ich jednocześnie języka ubioru i koloru. Sesje zdjęciowe to wyjątkowy rodzaj pracy. Tutaj podejmując wiele decyzji odnośnie ubioru, makijażu i otoczenia, wspólnie tworzymy obraz który opowiada zamierzoną historię.